Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Nikki

Numer telefonu : 0086-18127852766

WhatsApp : +008618127852766

Free call

Jak ważne łączniki kratownicowe na scenie Struktura kratownicy

March 5, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Jak ważne łączniki kratownicowe na scenie Struktura kratownicy

Niektórzy z nas dobrze znają kratownicę sceniczną . Wiemy, że jest to nowy przenośny profil, który może być używany do dużych koncertów na świeżym powietrzu i tak dalej. kratownica aluminiowa jest coraz bardziej popularna ze względu na swoją lekkość, szybki montaż, łatwy transport, brak rdzy, wysoką twardość, w porównaniu ze stalową kratownicą, najważniejsze jest zmniejszenie własnej masy, ale zwiększenie sztywności, ale wszystko to jest nierozłączne z łącznikami kratownicy. Jeśli są tylko kratownice, ale nie ma różnych akcesoriów, tak jak osoba z tylko kośćmi, ale bez więzadeł.

kratownica sceniczna

Czym są akcesoria do kratownic ? Jaką rolę odgrywa w procesie instalacji? Pozwól Sgaier Truss przedstawić się Tobie.

Gdy zobaczymy konstrukcję kratownic scenicznych , zauważymy, że oprócz prostych segmentów kratownicy, wiele łączeń połączeń, niektóre jak nakrętki, niektóre połączenia sześciokątne, różne narożniki kątowe itp., Ogólnie, zgodnie z kształtem kratownicy , inny rodzaj akcesoria są dostępne, można powiedzieć, że bez niego nie zostanie pomyślnie zainstalowany. Jaką rolę w końcu odgrywa?

kratownica sceniczna

Po pierwsze, połączenie prostych i zakrzywionych segmentów kratownicy , jest to oczywiste, jeśli nie ma akcesoriów, kratownicy nie można ustawić.

kratownica sceniczna

Po drugie, ulepszone wsparcie, dobre akcesoria odgrywają wielką rolę w kratownicach na etapie bezpieczeństwa, zwiększają jego wytrzymałość, zwiększają bezpieczeństwo i poprawiają stabilność, z których wszystkie są niezwykle ważne. Podczas gdy akcesoria o różnej jakości przyjmą inną ładowność. Sgaier Truss wybiera dłuższe złącza kratownicy na końcu kratownicy, aby zapewnić wysoką ładowność.

kratownica sceniczna

Po trzecie, oszczędność materiałów, redukcja kosztów budowy, zwłaszcza aluminiowych wiązarów stolikowych , jest niezbędna w nowoczesnej architekturze.

Po czwarte, aby obniżyć koszty transportu, wydarzenia na dużą skalę wymagają kratownicy o dużej rozpiętości. Bez tych łączników transport może stanowić problem dla kratownicy o dużej rozpiętości.

Kiedy wybieramy konstrukcję kratownicy , nie lekceważ roli jej akcesoriów, kratownica dobrej jakości jest bardzo ważna, a okucia pomogą Twojemu wydarzeniu bardziej bezpieczne. Tylko dwa elementy uzupełniają się, możliwe jest najlepsze wykorzystanie kratownicy strukturę i zapewnić bezpieczeństwo swojego zespołu.

Jeśli masz inny pomysł i przemyślenia, zostaw komentarz lub skontaktuj się z nami.

kratownica sceniczna

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość